1. Anasayfa
  2. Blog

Trendyol Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Trendyol Hangi Kargo ile Çalışıyor?
0

Trendyol hangi kargo ile çalışıyor? Sorusunun cevabını araştırıyorsanız doğru yere geldiniz. Buradan sipariş verecekseniz, teslimatınızın hangi kargo tarafından yapılacağını merak etmeniz gayet doğal.

Elbiseden ayakkabıya, kozmetikten ev eşyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan Trendyol, ünlü kargo şirketleriyle çalışıyor.

Trendyol Hangi Kargo ile Anlaşmalı?

Özellikle şu son 2 yılda, pandeminin de etkisiyle online alışveriş giderek daha popüler bir hâl aldı. Trendyol ise, bu konuda başı çeken siteler arasında yer alıyor.

İnternet alışverişinde birçok kişi kargo problemleriyle karşılaşıyor. Dolayısıyla insanlar alışveriş yağacağı yerin hangi kargoyla çalıştığını merak ediyor.

Trendyol hangi kargo ile çalışıyor? Sorusuna MNG Kargo, Trendyol Express, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo diye cevap verebiliriz. Firmalar kargo şirketleriyle bazen ürün teslimlerinde farklılık yaşayabiliyor. Bir kişi ayrı firmalardan üst üste sipariş verdiyse, bu iki sipariş değişik tarihlerde teslim edilebiliyor.

Trendyol Kargo Firması Hangisi?

Yukarıda da bildirdiğimiz gibi Trendyol; MNG, Yurtiçi, PTT Kargo gibi sektörün ileri gelen şirketleriyle işbirliği hâlinde. Aykargo, Horoz Lojistik ve Bukoli şubeleri de bu yelpazede kendine yer buluyor.

Ülkemizin en büyük e-ticaret alışveriş platformları içerisinde bulunan Trendyol, kargo hızı ile tüketicileri memnun etmeyi başarıyor. Herkes doğal olarak, aldığı ürünün sağlıklı bir şekilde teslim edilip edilmeyeceğine yönelik endişe duyabiliyor.

Trendyol bu konuda müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Tabii ki her kargo şirketi hakkında şikâyetler olabiliyor. Fakat çoğunluk itibariyle bakıldığında, Trendyol kargo şikâyetleri çok fazla değil.

Bu arada Trendyol’un kimi zaman butiklere özel ‘Kargo Bedava’ kampanyaları düzenlediğini ve hatırlatalım. Ayrıca Trendyol’un çalıştığı kargo firmaları, Trendyol siparişlerini yalnızca iş günlerinde teslim ediyor.

Göz atın:   Trendyol Taşıyıcı Ol (Trendyol Kurye Başvuru)

Bir ürünü iade etmek istiyorsanız firmaların çağrı merkezlerini arayabilir, kurye talep ederek adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

trendyol hangi kargo ile calisiyor 2

Trendyol Gel-Al Noktaları Hangileri?

Gel-al şubeleri; anlaşmalı zincir mağazalar, kargo şubeleri ve anlaşmalı esnaf noktalarıdır. Satın aldığınız ürünleri bu noktalardan kolaylıkla teslim alabilirsiniz. Gel-al noktası seçerek gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde indirim kuponları kazanma hakkınız vardır.

Evinizde kargonuzu beklemek istemiyorsanız, siz evde yokken kargoyu teslim alacak biri bulunmuyorsa, gel-al seçeneği çok işinize yarar.

Üç günde teslim alınmayan ürünler satıcıya iade edilir. Gel-al siparişinden sonra telefon ve adres değişikliği yapamayacağınızı unutmayın.

Trendyol Gel-al noktalarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Yurtiçi Kargo şubeleri
  • YK Plus teslimat noktaları
  • PTT şubeleri
  • Sendeo noktaları
  • Sürat Kargo şubeleri
  • , Aras Kargo esnafları ve şubeleri
  • MNG kargo esnaf ve şubeleri
Kargo Sorgulama

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir