SFC Kargo Takip
0

SFC kargo takip sorgulama hizmeti, şimdi buradan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde internet alışverişlerinin artması, ürünlerin kargo süreçlerini merak etmemize neden oluyor. SFC Kargo, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor, ve şimdi artık kargo takiplerinizi web sitemiz üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi bazı kargo şirketleri, kargoları uzun süre bekletebiliyor, kırık veya arızalı teslim edebiliyor veya yüksek fiyatlar talep edebiliyor. Ancak SFC Kargo, güvenilirliği, hızı ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor ve gönderilerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde teslim ediyor. Peki, kargonuzun nerede olduğunu veya ne zaman yola çıktığını nasıl öğrenebilirsiniz?

SFC Kargo Takip İşlemi

SFC kargo takip işlemleri, SFC’nin sisteminde kayıtlı olan ve gönderimlerini gerçekleştirmiş olan müşteriler tarafından yapılabiliyor. Yani kargolarınızı SFC’ye teslim ettikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz. Ayrıca SFC postacılardan da bu bilgilere ulaşabilirsiniz. SFC Takip Numarası alanına size verilen veya SMS ile gelen gönderi kodunu girerek kargonuzun güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Yurt dışına ekonomik ve güvenilir bir şekilde gönderi yapmanız gerekiyorsa, SFC Kargo ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kargo numarasını girebilir ve kargolarınızın durumu hakkında ayrı ayrı bilgi alabilirsiniz. Örneğin, 10 adet kargonuz varsa, bu kargoların takip barkod numaralarını virgülle ayırarak sitemiz üzerinden sorgulayabilirsiniz.

SFC Kargonuzun Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenebilirsiniz?

sfc kargo takip 2

İnternet üzerinden bir ürün siparişi verdiyseniz, genellikle size bir SFC kargo sorgulama numarası verilir. Bu numara ile Kargomen sitesi üzerinden kargonuzun anlık durumunu sorgulayabilir ve kargonuzun canlı takibini yapabilirsiniz. Ayrıca kargonuzu gönderdiyseniz, SFC şubesi size bir SFC kargo takip numarası verecektir. Bu numara ile gönderinizin anlık durumunu takip edebilirsiniz ve hatta alıcınızla paylaşabilirsiniz.

SFC Kargo Çağrı Merkezi

Eğer SFC gönderi numarası ile sorgulama yaparken sonuç alamıyorsanız, +86(755)2639-3003 numaralı çağrı merkezini arayarak kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargo takip sonuçları, SFC Kargo firması tarafından anlık olarak güncellenir, bu nedenle herhangi bir şikayet veya sorunuzda postane veya SFC telefon hattını arayabilirsiniz.

SFC Kargo Dağıtım Saatleri

SFC Kargo, hafta içi saat 08.30 – 12.30 ve 13.30 – 17.00 arasında dağıtım yapmaktadır. Ayrıca Cumartesi ve Pazar günleri de dağıtım yapmaktadır ancak sadece hafta içi kargo alımı yapılmaktadır.

Kargonuz sizlere teslim edilmezse, alıcının kapısına bir not bırakılarak kargonun geldiği bildirilir ve kargo hangi bölgeye aitse o SFC kargo şubesinde bir hafta bekletilir. Bu süre içinde alıcı, kargonuzu istediği zaman elden teslim alabilir. Ancak belirlenen süre içinde alıcı kargonuzu teslim almazsa, kargo geri gönderilir.

SFC Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

SFC kargo takip numarasını öğrenmek oldukça basittir. Genellikle alıcılara SMS ile gönderilir. Bu numara, kargonun takip numarasıdır. Kargo şirketleri, kargonun anlık durumunu SMS ile iletilmez, bu nedenle sorgulama kodunuz olduğunda sitemiz üzerinden kargo takibi yapabilirsiniz.

SFC Kargo, Türkiye’nin önde gelen ve en köklü kargo şirketlerinden biri olarak hizmet vermektedir. Güvenilirlikleri ve hizmet kaliteleri ile tanınan bir firmadır. SFC Kargo, teknolojinin ve internetin avantajları ile 7/24 hizmet sunmaya devam etmektedir. Sitemiz üzerinden SFC Kargo takip işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, SFC Kargo ile gönderileriniz güvende ve takip edilebilir!”

Göz atın:   Trendyol Express Kargo Takip
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir
yurtici-kargo-takip

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir