1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

MNG Kargo Takip

MNG Kargo Takip
0

MNG Kargo, diğer kargo şirketlerine göre kargo takip konusunda çok ileri bir seviyede. Adım adım kargonuzu izleyebileceğiniz bir sistem ile kargonuzun baktığınız anda nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Peki MNG kargo takip sorgulaması nasıl yapılır?

Ayrıca diğer firmalar da sadece kargo takip numarası ile kargonuzun yerini öğrenebiliyorken, MNG Kargo’da gönderi no, alım belgesi no ve fatura no bilgilerinden herhangi biri ile kargonuzun yerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Üstelik 0 – 600 km mesafedeki adreslere 24 saate kargo teslimatı yaparak hız konusunda diğer firmaların çok üstünde. Peki ya teslim alacağımız veya teslim ettiğimiz kargomuzun durumunu nasıl sorgulayabiliriz?

MNG Kargo Takip Sorgulama
İnternet üzerinden alış veriş yapmış olduğunuz zaman sizlere verilen gönderi No, alım belgesi No ve fatura No bilgilerinden herhangi biri ile MNG Kargo internet sitesinden yaza MNG Kargo uygulaması ile size ait olan kargonun sorgulamasını yapabilirsiniz. Tabi ki tek seçenek bu değil.

MNG Kargo Takip No

mng kargo takip noMNG takip no öğrenmek oldukça basittir. Kargo şirketi teslim aldığında SMS yoluyla size MNG kargo sorgulama numaranızı gönderir.

Kargo şirketi ilk olarak gönderici firma adını, yola çıktığı anı ve teslimat günü bilgisini takip numaranız ile birlikte telefonunuza gönderir. Hemen sonrasında ise teslim edileceği gün kargonuzun dağıtıma çıktığı mesajını atar.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

mng kargo takip sorgulamaAynı zaman da telefondan üzerinden 444 06 06 ve 0850 222 06 06 numaralarını tuşlayarak çağrı merkezine ile iletişime geçip kendi isminiz adına kargo gelip gelmediğini de öğrenebilirsiniz. Ancak şunu da belirtmekte fayda var; internet üzerinden isim ile kargo sorgulama yapılamamaktadır.

Eğer ki kargoyu siz verdiyseniz, yine size verilen bilgi fişinde yer alan MNG Kargo takip numarası ile göndermiş olduğunuz kargonun nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Diğer firmalar ile aynı sürede teslimat sağlayan MNG Kargo çalışma saatleri ise Hafta içi 08:30 – 18:00, Cumartesi 08:30 – 14:00 ve Pazar günleri ise kapalı. Aynı zamanda MNG Kargonun sitesine girerek, kargonuzun özelliklerini belirttiğiniz takdirde ne kadar kargo ücreti ödeyeceğinizi de öğrenebilmek mümkün.

Birçok e-ticaret sitesiyle anlaşması olmasından dolayı, etkin bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle sıklıkla sizler de MNG Kargo ile ilgili bazı konuları merak ediyor olabilirsiniz. Bunların başında MNG Kargo sorgulama no gelmektedir.

MNG Kargo, 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulmuştur. Kurucu genel müdürü Aslan KUT’tur. MNG Kargo’nun 871 şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2400’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir.

Göz atın:   Müşteri Şikayetlerinin Kargo Şirketleri Üzerindeki İşleyişi Nasıl?
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir
yurtici-kargo-takip

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir