1. Anasayfa
  2. Blog

Yurtiçi Kargo Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo Kargom Nerede?
0

Yurtiçi Kargo kargom nerede? Diye merak ediyorsanız, bunu gönderi takip numarasıyla öğrenebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz farklı yöntemler de mevcut, yazımızın ilerleyen bölümlerinde açıklayacağız.

Bildiğiniz gibi Yurtiçi Kargo, Türk kargo sektöründe prestijli bir konuma sahiptir. Dr. İbrahim Arıkan önderliğinde, 1982 itibariyle hayata geçirilen Yurtiçi Kargo, ülkemizin ilk Türk kargo markasıdır.

‘Söz verdiğimiz gibi’ sloganını referans alarak hizmet veren kargo; onlarca aktarma merkezine, bölge müdürlüğüne ve, binlerce şube ve acenteye sahiptir.

Geniş araç filosu ve profesyonel kadrosuyla faaliyet gösteren Yurtiçi Kargo, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de bir hayli popülerdir. Yüzlerce farklı bölgeye de kargo hizmeti sunan Yurtiçi Kargo, sektörde birçok ilke imza atmıştır.

Yurtiçi Kargom Nerede?

Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Yurtiçi Kargo’nun resmi web sitesine girerek, ‘Gönderi Takibi’ sayfasına tıklayabilirsiniz. İlgili sayfaya ise direkt olarak kargomen.com/yurtici-kargo-takip adresinden ulaşabilirsiniz.

Buraya 12 haneden meydana gelen gönderi sorgulama numarasını yazarak kargonuzun durumuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Gönderi kodu haricinde kargo takibi için fatura numaranızı da kullanabilirsiniz.

Ayrıca çağrı numarası ve ambar tesellüm numarasıyla da sorgulama yapabilirsiniz. Numaranızı ilgili alana girip ‘Sorgula’ butonuna bastığınızda, sonuçlar ekranınıza yansıyacaktır.

yurtici kargo kargom nerede 1

Yurtdışı Gönderi Sorgulama

Bunu gerçekleştirmek için AWB yani konşimento numarasına ihtiyacınız vardır. Gönderi numarasıyla beraber sorgulayarak kargonun nerede olduğuna bakabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Sorgulama Müşteri Temsilcisi

Yurtiçi Kargo kargom nerede? Sorunuza çağrı merkezi de yanıt verebilir. 444 9999  numarasından müşteri temsilcisiyle iletişim kurabilirsiniz.

Öte yandan mail ile irtibata geçmek isterseniz [email protected] şeklindeki e-posta üzerinden yazabilirsiniz.

Mobilden Yurtiçi Kargo Takip

Resmi Android veya iOS uygulamasını indirerek Yurtiçi kargo takibi yapabilirsiniz. YK Android ve YK iPhone uygulamalarının yanı sıra, Android veya iPad işlemcili tabletinizde de bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Göz atın:   Kargo Firmaları: Gelecekte Daha Fazla Teknolojiye Yatırım Yapacaklar Mı?

Uygulamaları indirmek isteyenler bu linki ziyaret edebilirler.

SMS ile Yurtiçi Kargo Nasıl Sorgulanır?

  • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girin. NEREDE yazın ve bir boşluk bırakın.
  • Faturanızın üstündeki referans kodunu, gönderi ya da fatura numarasını yazın.
  • Daha sonra 4343’e gönderin. Kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi, telefonunuza mesaj olarak gelecektir.
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir