1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

BKM Kitap Kargo Takip

BKM Kitap Kargo Takip
0

BKM kitap kargo takip, BKM kitap sitesinden kitap sipariş eden kişilerin kitaplarının kargo süreçlerini takip etmeleri için kullandıkları bir sistem olmaktadır.

BKM kitap, çevrimiçi üzerinden aranılan tüm kitapları okurlara sunan bir sitedir ve müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

BKM kitap, kitapevlerinde olan kitapların neredeyse hepsini bünyesinde bulundurmaktadır. Gençten yaşlıya ve çocuğa kadar her yaşa her kesime hitap eden kitaplar BKM kitap sitesinde bulunmaktadır ve okurların alması için satışa sunulmaktadır.

Kitap almak isteyen kişiler, kitap okumayı seven kişiler ya da birisine kitap hediye etmek isteyen kişiler sık sık bu siteyi ziyaret etmektedir. İnsanlar günlük koşuşturma, yoğun iş hayatı gibi nedenlerle kendilerine fazla vakit ayıramamaktadır ve bu nedenle bazı alışverişleri teknolojinin de gelişmesi ile sanal ortamdan yapmaktadır.

İçerik

BKM Kitap Kargo Sipariş Numarası

BKM kitap sipariş numarası, BKM kitap sitesinden alınan kitapların kargo süreci hakkında bilgi vermektedir. BKM kitap, üyelerine istedikleri kitapları sepetlerine ekleme ve sepeti dolduran kişilerin siparişi istedikleri adresten teslim almalarına imkân vermektedir. Kişi ister kendisi için isterse de arkadaşı için siteden aldığı kitabı dilediği adrese getirtmektedir.

bkm kargo takip

Kitapları seçen kişiler kitapların geleceği adresi yazarak ödeme işlemine gelmektedir. Ödeme işlemi ister site üzerinden kart ile tamamlanmakta istenirse de kapıda nakit ya da kart ile tamamlanmaktadır.

Ödeme işleminden sonra sipariş siteye ulaşmakta ve tedarik süreci başlamaktadır. Tedarik süreci tamamlanan kitap ya da kitaplar bu sefer kargoya teslim edilmektedir. Bütün bu süreçler sipariş veren kişiye mail ya da mesaj yolu ile iletilmektedir.

BKM Kitap Kargo

BKM kitap kargo takip, siparişi tamamlayan kişiye sipariş bilgilerinin gönderildiği bilgi maili ya da bilgi mesajı içinde yer alan sipariş numarası ile hizmet vermektedir. Sipariş veren kişi kargo durumunu sipariş numarası ile yapmakta ve kargonun tahmini teslim zamanını da bu şekilde görmektedir.

Göz atın:   Kargoist Kargo Takip

Kargolar genel olarak 3 iş günü içerisinde sipariş verilen adrese teslim edilmektedir. Olası bir kargo teslim alınamama, adreste olmama durumlarında ise sipariş veren kişi BKM kargo ile iletişime sipariş numarası ile kargo durumunu sorgulatmaktadır.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir