1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

LCW Kargo Takip

LCW Kargo Takip
0

LCW kargo takip işlemini, LC Waikiki’nin resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Birazdan ayrıntılarına değineceğiz.

Malumunuz olduğu üzere LC Waikiki ülkemizin giyim sektöründe ileri gelen markalardan biridir. Erkek, kadın ve çocuk giyim, aksesuar ve ayakkabı gibi çeşitli kategorilerde oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Sanal mağaza üzerinden de sipariş verme imkânı sunan LC Waikiki, üstün kalitesiyle rağbet görüyor.

Marka yolculuğunu Fransa’da başlatan LC Waikiki, 1997 yılından bu yana Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. bünyesinde Türk markası olmayı sürdürüyor.

45 ülke ve yaklaşık 1000 mağazada kaliteli ürünleriyle tercih edilen LC Waikiki, herkesi ulaşılabilir moda ile tanıştırmayı hedefliyor.

LC Waikiki Kargo Süreci

lcw kargo takip

Ürünün tedariki için belirlenen süre 3 iş günüdür. Bu süre zarfında ürünler kargoya verilir, en geç 1-3 iş gününde teslimat gerçekleştirilir. Şehir merkezinden uzakta bulunan teslimat yerleri için kargo süresi, anlaşmalı şirketin hizmet sahası doğrultusunda farklılık gösterir.

Yurt dışı LCW kargo teslimatı ise 1-5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Sanal mağazadan yapılan yurt dışı alışverişlerde kargo ücreti her ülkeye göre değişir.

LCW Kargo Sorgulama

LC Waikiki kargo takip işlemi mağazanın kendi sitesinden yapılabilir. Bunun için aşağıdaki alana tıklayabilirsiniz. Açılan ekrana e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı yazıp ‘Sorgula’ butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Böylece kargonuzun durumunu anbean takip edebilirsiniz. Siparişinizin hangi kargoya verildiğini, kargonuzun takip numarasını ‘Hesabım’ sayfasından öğrenebilirsiniz.

lcw kargo takip srogulama

Bu işlemleri LC Waikiki’nin resmi mobil uygulamaları üzerinden de kolayca yapabilirsiniz. iOS uygulaması için bu linki tıklayabilir, Android uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca kargo şirketinin sitesine girip, gönderi takip numaranızla o site üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Kargonuzun güncel konumundan bu şekilde haberdar olabilirsiniz. LC Waikiki’nin Aras Kargo ile çalıştığı bilinmektedir.

Göz atın:   Hangi Kargo Şirketi Canlı Hayvan Taşıyor?

Yanlış gelen ürünün iade işlemlerinde de ürünün faturayla birlikte en yakın Aras Kargo ofisine teslim edilmesi gerekir.

LCW kargo takip, sipariş süreci ve benzeri konularda sorun yaşarsanız müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir
surat-kargo-takip

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir