1. Anasayfa
  2. Yasal Uyarı

Yasal Uyarı


Kargomen.com’da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerindeki bilgilere göre sunulmaktadır.  Kargomen sadece ilgili kargo firmasının internet sitesine sizi yönlendirmekte olup kargonuzun takibinden sorumlu değildir.

Tarafınıza iletilmeyen kargolar için lütfen ilgili kargo firması ile iletişime geçiniz. Kargomen sitede yer alan paket teslim süresi ile ilgili garanti vermez.

Ek olarak kargo fiyatları da kargo firmalarına bağlıdır. Bu hususta Kargomen.com, kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez.

Kargomen sitesinde yer alan bilgilere göre hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmemelidir. Son olarak site üzerindeki, site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan Kargomen.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan logoların telif ve mülküyet hakları kargo şirketlerinin kendilerine aittir.Bu logolar web sitemizde tanıtım amaçlı kullanılmıştır.

Sitede bulunan içerikler firmaların kendi sitelerinden, müşteri ve bireysel tecrübelerden derlenmiştir. Hatalı olduğunu düşündüğünüz bilgiler için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sitede yer alabilecek hatalı bilgiler sonucu oluşacak sorunlardan kargomen.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Kargo Sorgulama