1. Anasayfa
 2. Kargo Takip

Hepsiburada HepsiJET Kargo Takip

Hepsiburada HepsiJET Kargo Takip
0

Serbest bir pazar yeri olan ve yüzlerce farklı mağazası olan Hepsiburada.com’da mağaza sahipleri anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile ürünlerini kargoya veriyor. Peki Hepsiburada Hepsijet kargo takip sorgulaması nasıl yapılır?

Peki ya kargonuzun takibini nasıl yapacaksınız? Hepsiburada.com’da kargo sorgulaması nasıl yapılıyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürününüzü satın almış olduğunuz mağaza sahibi hangi kargo firması ile çalışıyorsa, ürününüzü o kargo firması teslim ediyor. Ancak bu durumdan korkacak veya çekinecek bir durum yok. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek oldukça basit.

Hepsiburada.com adresi üzerinden veya Hepsiburada uygulamasına giriş yaptıktan sonra ‘Siparişlerim’ kısmına gelerek kargonuzun durumunu öğrene bilirisiniz. Eğer ki kargonuzun hangi kargo şirketi ile geldiğini biliyorsanız, girmiş olduğunuz panelde bulunan kargo takip numarası ile aşağıya yazılarak sorgulama yapılabilir.

Hepsijet Kargo Takip
Ancak hepsiburada.com, diğer satıcıların ürünlerini satmakla beraber kendisi de bir satıcı yani bazı ürünleri kendisi de satıyor. Durum böyle olunca da HepsiJet adını verdikleri sistemi kullanarak kendi ürünlerini kendilerine ait olan kargo firması ile teslimat yapıyor. Peki ya HepsiJET kargo sorgulama nasıl yapılıyor?

Hepsijet Kargo Sorgulama

Hepsiburada.com adresine veya uygulamasını kullanarak hesabınıza giriş yapınız. Ardından ise ‘Siparişlerim’ kısmından ‘Kargo Takip’ bölümüne gelerek kargonuzun sorgulaya bilir, o anki durumunu öğrenebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Hepsiburada.com, siparişlerin ulaşacağı adrese, kargo kısmındaki iş yoğunluğuna ve ürün çeşitliliğine bağlı olarak farklı teslimat sürelerine sahip olmaktadır. Tabi ürününüzü sipariş verdikten hemen sonra kargoya verilmiyor. İlk önce sipariş vermiş olduğunuz ürünün faturalandırılıyor ardından ise hazırlanma aşaması yer alıyor. Daha sonrasında ise ürünlerin hazırlandıktan sonra kargo firmasına teslim ediliyor ve en kısa sürede sizlere ulaşıyor.

hepsijet kargo takipSiparişleriniz kargoya teslimi ise verdiğiniz siparişin stok durumuna veya verdiğiniz siparişe göre değişmektedir. Bunun hakkında daha detaylı bilgi almak için ise ürün tanıtımının yer aldığı sayfadan ‘Sepete Ekle’ butonunun altında yer alan bilgi kutucuğuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Burada yazan bilgiler ise ürünün onaylanması ve tahmini teslim tarihi hakkında. Her ne kadar hızlı teslimat yapmak için çaba gösterilse de yoğunluk, stok da ürün kalmaması ve ufak tefek aksaklıklardan dolayı teslim süresi uzayabilir.

HepsiJET Kargo Takip Numarası Öğrenme

HepsiJET kargo takip numarası öğrenme işlemini yapmanız için bir ürün siparişi vermeniz gerekli. Hepsiburada kargo takip numarası öğrenme işlemi aslında basittir. Genellikle alıcıya SMS olarak gelmektedir. Aşağıda yer alan Hepsiburada sipariş ürün sayfasında görseldeki gibi takip numarası yer alıyor. Kırmızı kutucuk içerisinde işaretlenen numara sizin kargo takip numaranızdır. Ürününüzü satın adlığınız kurumla iletişime geçerek de teslimat numaranızı öğrenebilirsiniz.

hepsijet kargo numarasi ogrenme

Kargom Ne Zaman Dağıtıma Çıkar?

Kargonuz teslim edilmeden önce aranıp müsaitlik durumu bilgisi isteniyor. Kargo dağıtım elemanları oldukça güler yüzlü oluyor. Kargonuzun takibini detaylı olarak yukarıdaki bölümden 10 haneli takip kodunuzla yapabiliyorsunuz.

Hepsijet Çalışma Saatleri

Siparişleriniz genel olarak 2 ila 4 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. HepsiJET ise hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi günleri ise 09:00 – 13:00 saatlerinde arasında kargo dağıtımı yapmaktadır ve Pazar günleri ise resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Bugün Randevulu Kargolar

 • Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında,
 • Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında,
 • Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

Ertesi Gün Randevulu Kargolar

 • Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında,
 • Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında,
 • Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır

Hepsijet Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine ise 0 850 558 0 333 telefon numarasından ve [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz

Hepsimat Teslimat Noktası Nedir?

Hepsiburada’dan satın aldığınız ürünleri güvenle teslim alabileceğiniz Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konumlandırılmış sabit adreslerdir.

Hepsimat Teslimat Noktaları’nı seçili AVM’ler, Workinton, Aykargo ve Vestel şubeleri, Petrol Ofisi istasyonları ve esnaf iş yerlerinde bulabilirsiniz.

Hepsimat Teslimat Noktaları Listesi‘ne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hepsimat Noktası hizmeti ücretli mi?

Hepsimat Noktası hizmetine ait özel bir ücret yoktur, Hepsiburada’nın genel kargo ücreti prosedürü geçerlidir.

Siparişimi Hepsimat Noktası’ndan hangi gün ve saatlerde alabilirim?

 • Haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında AVM’ler içerisinde bulunan Easy Point’lerden,
 • 24 saat anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından,
 • 08:00 – 24:00 saatleri arasında seçili esnaflardan,
 • Hafta içi 09.00 – 20.00 saatleri arasında Workinton şubelerinden,
 • Pazar günleri hariç her gün 08.30 – 20.00 saatleri arasında Aykargo şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Siparişimi Hepsimat Noktası’ndan kim ve nasıl teslim alabilir?

Ürünler, sipariş esnasında alıcı olarak belirtilen kişiye teslim edilir. Ürünlerinizi, Hepsimat Noktası’na ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde size gönderilen SMS doğrulama kodunu göstererek teslim alabilirsiniz.

Siparişim Hepsimat Noktası’nda ne kadar süre bekleyebilir?

Ürünler, Hepsimat Noktası’na ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde teslim alınmalıdır. 3 gün içerisinde teslim alınmayan ürünler, satıcı firmaya iade olarak geri gönderilir.

Easy Point nedir?

Easy Point’ler bulundukları AVM ve seçili Workinton şubeleri içinde konsiyerj (concierge) hizmeti veren sabit ve güvenli noktalardır.

Evet bu içeriğimizde Hepsiburada kargo takip yani HepsiJET kargo takip adımlarından ve diğer tüm detaylardan sizlere bahsetmiş olduk. Sorularınızı yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Göz atın:   SFC Kargo Takip
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir