1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip
0

700’den fazla şubesi olan ve Türkiye’nin ilk özel kargo firmalarından birisi olan Sürat Kargo, 2003 yılından beri hizmet vermektedir. Peki Sürat kargo takip sorgulama nasıl yapılır?

Yılların verdiği tecrübe ile Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo dağıtım firmalarından birisi olan Sürat Kargo, kargo fiyatları ile biraz cebimizi yaksa da, hızlı ve sorunsuz teslimatı sayesinde bu durumu görmezden gelmemize olanak sağlıyor.

Kargo sektöründe önemli bir rolü olan Sürat Kargo takip, genel aşırı yoğun oluyor ve bundan dolayı da kargolarda az da olsa gecikmeler yaşana biliyor. 220’den fazla ülkeye kargo taşımacılığı yapan bir şirketin, bu tarz durumlarla karşı karşıya kalması da normal olarak karşılanabilir bir durum.

Sürat Kargo Takip No Öğrenme

Sürat takip no öğrenme oldukça basittir. Kargo şirketi teslim aldığında SMS yoluyla size Sürat kargo takip Numaranızı gönderir.

Kargo şirketi ilk olarak gönderici firma adını, yola çıktığı anı ve teslimat günü bilgisini takip numaranız ile birlikte telefonunuza gönderir. Hemen sonrasında ise teslim edileceği gün kargonuzun dağıtıma çıktığı mesajını atar.

surat kargo takip noGönderi takibine gelecek olursak ise Sürat Kargo’nun internet sitesine girerek 14 haneli kargo takip numaranız ya da satış kodunuz ile kargo sorgulaması yapabilirsiniz. Herhangi bir teslimat için size verilen kargo takip numaranız veya satış kodunuz sayesinde kargonuzu teslim ettiğiniz andan itibaren adım adım her anını, kargo hareketlerini son durumunu ve tahmini teslim tarihini takip edebilirsiniz.

Sürat Kargo Takip Sorgulama
Aynı zaman da kullanıcılarına Sürat global, Sürat gönder – al, Sürat tahsilat, Sürat kredili kargo, Sürat ambalaj ve Sürat bilgilendirme gibi bir çok hizmet sunmaktadır. Peki ya Sürat Kargo’da kargo sorgulama nasıl yapılıyor? Kargonuzun tahmini teslim süresini nasıl öğrene bilirisiniz? Diğer firmalardan farklı olarak Sürat Kargo, bu durum diğer biraz farklı bir yöntem geliştirmiş durumda.

Sürat Kargo sistemi üzerinden herhangi bir gönderinizin, size ne zaman teslim edileceğini öğrene bilmek için sistemde bulunan ‘Gönderi Süresi Hesaplama’ kısmından kargonun çıktığı adresi ve kargonun teslim adresini yazarak, kargonuzun ortalama kaç günde teslim alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Müşteri Hizmetleri

surat kargo takip sorgulamaAynı zaman da 0850 202 0 202 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçerek kargonuzu sorgulaya bilirisiniz. Çağrı merkezinin çalışma saatleri ise hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi günleri ise 09:00 – 17:00 arasındadır.

Sürat Kargo, teslimat konusunda oldukça hassas ve hızlı davranıyor. Özellikle şehirlerarası bir kargo verecekseniz Sürat Kargo’yu tercih etmenizde fayda var. Yoğunluğun az olduğu zamanlarda ise sabah kargoya verilen bir ürünü aynı şehir içersin de aynı gün teslim almanız mümkün.
Çalışma saatlerine gelecek olursak da Sürat Kargo hafta içi 08:30 – 18:00, Cumartesi günleri 08:30 – 14:00 saatlerinde arasında şubelerde hizmet veriyor. Ancak iş yoğunluğuna göre teslimat saatleri uzaya biliyor.

Göz atın:   BKM Kitap Kargo Takip
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir
kargoist-kargo-takibi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir