1. Anasayfa
 2. Kargo Fiyatları

Sürat Kargo Fiyatları – Fiyat Hesaplama

Sürat Kargo Fiyatları – Fiyat Hesaplama
0

Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat yapan Sürat Kargo, 700 şube ve 1600 araç ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda global alanda da hizmet veren Sürat Kargo’nun 5 farklı gönderi seçeneği mevcut. Bunlar; Sürat Global, Sürat Gönder-Al, Sürat Tahsilatlı, Sürat Kredili Kargo ve Sürat Ambalaj.

Sürat Kargo Ücret Hesaplama

Sürat Kargo’da belli başlı kriterler eşliğinde fiyat hesaplaması yapılıyor. Bunlardan ilki Ölçüm – Tartım. Gönderilen kargo tartılarak “Kilogram” ağırlığı hesaplanıyor. Kargonun desisi En * Boy * Yükseklik/3000 olacak şekilde hesaplanıyor.

Eğer ki gönderilen ürün birden fazla parçayı içeriyorsa bunların hepsi için ayrı ayrı hesap yapılıyor. Yurtdışına gönderilen kargolarda ise En * Boy * Yükseklik /5000 olacak şekilde hesaplanıyor. Ölçüm – Tartım sonucunda kilogram ve desi karşılaştırılıp yüksek barmenden fiyatlandırılır.

İkinci kriter ise mesafe. Alım yapılan noktadan teslim yapılan noktaya kadar olan uzaklığın kilometre cinsinden mesafesine göre fiyatlandırma yapılır. Mesafe kriteri ise belirli ölçülere göre ayrılır. Bunlar ise; Şehir içi, 0 – 200 km yakın mesafe, 201 – 600 km kısa mesafe, 601 – 1000 km orta mesafe ve 1000 km üzeri uzak mesafe olarak ayrılır.

Üçüncü ve son olan ise Adres Teslim –  Adres Alım kısmı. Müşteri adresinden kargo alımı yapılıp yine aynı şekilde müşterinin adresine teslimat yapılması durumunda farklı bir fiyatlandırma yapılıyor.

Bu seçeneklerden size uyanı seçip, ardından ise göndermek istediğiniz kargonun gideceği adresi, kilogramını ve hacmini Sürat Kargo Fiyat Hesaplama adresine yazıp, kargonuz için ödemeniz gereken fiyatı öğrenebilirsiniz. Kargoların taşıma bedelleri aşağıdaki kriterlere göre hesaplanır.

Sürat Kargo Hesaplama

Ölçüm – Tartım

 • Gönderi tartılarak “Kilogram” ağırlığı bulunur.
 • Gönderinin desisi hesaplanır. (En X Boy X Yükseklik) / 3000 şeklinde hesaplama yapılır.
 • Birden fazla parçadan oluşan gönderilerde bu işlem her parça için ayrı ayrı yapılır.
 • Yurtdışı gönderilerinde hesaplama desi hesaplama(En X Boy X Yükseklik) / 5000 şeklinde yapılır.
 • Ölçüm Tartım sonucunda kilogram ve desi karşılaştırılır.Yüksek baremden fiyatlandırılır.
Göz atın:   Kayseri Kargo Şubeleri

Mesafe

 • Alım yapılan noktadan teslim yapılan noktaya kadar olan uzaklığın kilometre cinsinden değerine göre fiyat hesaplanır. Mesafe kriteri belirli ölçülere göre ayrılır.

ŞEHİR İÇİ

 • 0 – 200 km yakın hat
 • 201 – 600 km kısa hat
 • 601 – 1000 km orta hat
 • 1000 km üzeri uzak hat
 • Adres Teslim-Adres Alım

Müşteri adresinden kargo alımı yapılması ve müşteri adresine teslimat yapılması durumuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

surat kargo ucretleri surat kargo ucret hesaplama

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir