1. Anasayfa
  2. Kargo Fiyatları

Aras Kargo Fiyatları – Fiyat Hesaplama

Aras Kargo Fiyatları – Fiyat Hesaplama
0

Aras kargo fiyatları nelerdir? Ücret hesaplama nasıl yapılır? Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo firmalarından birisi olan Aras Kargo, kilometre, ağırlık ve farklı teslimat şekilleri ile sizlere birden fazla seçenek sunuyor.

Bunlar ise sırasıyla; Aras Günaydın, Aras Uçak, Aras Gün içi, Aras Yurtdışı, Aras Geri Dönüşlü ve Aras Tahsilatlı olmak üzeri toplamda 6 farklı gönderim seçeneği var. Tabi ki durum böyle olunca her biri için de farklı bir fiyatlandırma söz konusu oluyor. Aras kargo ücret hesaplama detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Fiyat Hesaplama

Aras Günaydın

ARAS GÜNAYDIN Sektörde saat taahhatli tek hizmet olan Aras Günaydın ile şehir içi ve şehirlerarası gönderinizi adresiniz den alıyor, ertesi sabah en geç saat 10:00’a kadar alıcısına teslim ediyorlar. Ayrıca teslim bilgisini kısa mesajla cep telefonunuza ücretsiz olarak gönderiyorlar.

Aras Uçak

Teslimat süresinin 48 saat olduğu bölgelere Aras Uçak ile 50 kg’a kadar olan gönderilerinizi 24 saatte ulaştırıyor, alıcısına teslim ediyorlar. Ayrıca gönderiniz teslim edildiğinde, bu bilgiyi kısa mesajla ücretsiz olarak cep telefonunuza iletiyorlar.

Aras Kargo Gün İçi

Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz 30 kg’a kadar olan gönderilerinizi Aras Gün İçi hizmetimizle alıcısına ulaştırıyor, teslim bilgisini kısa mesajla cep telefonunuza ücretsiz olarak gönderiyor. Türkiye genelinde tüm illerde şehir içi ve ulaşım süresi uygun olan şehirlerarası gönderilerinizde Aras Gün İçi’yi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken gönderinizi en geç saat 11:00’a kadar şubeye teslim etmek. Gerisini Aras Kargo Gün İçi halledecektir.

Aras Kargo Yurtdışı

Aras Yurt Dışı hizmetleri ile gönderilerinizi 5 kıtada 227 ülkeye, dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarıyla tercihinize göre “Standart, Ekspres, Hava Kargo ve
Karayolu” hizmet seçenekleri ile teslim ediyorlar.

Aras Geri Dönüşlü

Aras Geri Dönüşlü ile gönderilerinizi alıcısına teslim ediyor, istediğiniz teslim belgesini imzalatıyor ve size geri getiriyorlar. Özel projelerinizde teslimat sonrası imza atılarak geri getirilmesi gereken irsaliye, sözleşme veya tutanaklarınız için Aras Geri Dönüşlü hizmetini tercih edebilirsiniz.

Aras Tahsilatlı

Siparişlerin teslimi sırasında kapıda ödeme kolaylığı sağlayan Aras Tahsilatlı ile sattığınız ürünün müşteriye teslimi, ürün bedelinin müşteriden tahsilâtı ve banka hesabınıza transferi tamamen Aras Kargo güvencesinde. Üstelik bu hizmetle müşteriniz, ister nakit isterse kredi kartı ile ödeme yapabilir.

Aras Kargo Fiyatı Hesaplama

Göndermek istediğiniz seçeneği seçtiyseniz eğer, artık kargonuzun kilosunu ve ağırlığını hesaplayarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Göndermek istediğiniz seçeneği seçtiyseniz eğer, aşağıda ki fotoğraf sayesinde kargonuzun kilosunu ve ağırlığını hesaplayarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Buradan ilgili alana giderek Aras kargo fiyat hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Göz atın:   Hepsiburada HepsiJET Kargo Takip

Aras Kargo gönderi ücreti fiyatları ne kadar? Ülkemizde hizmet veren Aras Kargo’nun ücret tablosu sizlerle. Aras kargo ücreti

Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo firmalarından birisi olan Aras Kargo, kilometre, ağırlık ve farklı teslimat şekilleri ile sizlere birden fazla seçenek sunuyor. Aras kargo ücret hesaplama işlemi…

Bunlar ise sırasıyla; Aras Günaydın, Aras Uçak, Aras Gün içi, Aras Yurtdışı, Aras Geri Dönüşlü ve Aras Tahsilatlı olmak üzeri toplamda 6 farklı gönderim seçeneği var. Tabi ki durum böyle olunca her biri için de farklı bir fiyatlandırma söz konusu oluyor.

Aras Kargo Ücretleri

Aras Günaydın

Aras Günaydın nedir? Sektörde saat taahhatli tek hizmet olan Aras Günaydın ile şehir içi ve şehirlerarası gönderinizi adresiniz den alıyor, ertesi sabah en geç saat 10:00’a kadar alıcısına teslim ediyorlar. Ayrıca teslim bilgisini kısa mesajla cep telefonunuza ücretsiz olarak gönderiyorlar.

Aras Uçak

Aras uçak nedir? Teslimat süresinin 48 saat olduğu bölgelere Aras Uçak ile 50 kg’a kadar olan gönderilerinizi

24 saatte ulaştırıyor, alıcısına teslim ediyorlar. Ayrıca gönderiniz teslim edildiğinde, bu bilgiyi kısa mesajla ücretsiz olarak cep telefonunuza iletiyorlar.

Aras Kargo Gün İçi

Aras kargo gün içi karo nedir? Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz 30 kg’a kadar olan gönderilerinizi Aras Gün İçi hizmetimizle alıcısına ulaştırıyor, teslim bilgisini kısa mesajla cep telefonunuza ücretsiz olarak gönderiyor. Türkiye genelinde tüm illerde şehir içi ve ulaşım süresi uygun olan şehirlerarası gönderilerinizde Aras Gün İçi’yi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken gönderinizi en geç saat 11:00’a kadar şubeye teslim etmek. Gerisini Aras Kargo Gün İçi halledecektir.

aras kargo hesaplamasi

Aras Kargo Yurtdışı

Aras kargo yurtdışı nedir? Aras Yurt Dışı hizmetleri ile gönderilerinizi 5 kıtada 227 ülkeye, dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarıyla tercihinize göre “Standart, Ekspres, Hava Kargo ve Karayolu” hizmet seçenekleri ile teslim ediyorlar.

Aras Geri Dönüşlü

Aras kargo ger dönüşlü nedir? Aras Geri Dönüşlü ile gönderilerinizi alıcısına teslim ediyor, istediğiniz teslim belgesini imzalatıyor ve size geri getiriyorlar. Özel projelerinizde teslimat sonrası imza atılarak geri getirilmesi gereken irsaliye, sözleşme veya tutanaklarınız için Aras Geri Dönüşlü hizmetini tercih edebilirsiniz.

Aras Tahsilatlı

Aras kargo tahsilatlı nedir? Siparişlerin teslimi sırasında kapıda ödeme kolaylığı sağlayan Aras Tahsilatlı ile sattığınız ürünün müşteriye teslimi, ürün bedelinin müşteriden tahsilâtı ve banka hesabınıza transferi tamamen Aras Kargo güvencesinde. Üstelik bu hizmetle müşteriniz, ister nakit isterse kredi kartı ile ödeme yapabilir.

Aras Kargo Fiyatları Ne Kadar?

aras kargo fiyatlari aras kargo fiyat listesi

Örnek;

Çıkış Noktası Varış Noktası Fiyat
Ankara Riza 33,5 TL
Bursa Van 38 TL

Aras Kargo ücreti göndermek istediğiniz seçeneği seçtiyseniz eğer, artık kargonuzun kilosunu ve ağırlığını hesaplayarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. aras kargo kaç günde gelir hesaplama

Göndermek istediğiniz seçeneği seçtiyseniz eğer, aşağıda ki fotoğraf sayesinde kargonuzun kilosunu ve ağırlığını hesaplayarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Aras kargo ücret hesaplama işlemini ise hemen buraya tıklayarak yapabilirsiniz. Son olarak Aras kargo takip işlemini de https://kargomen.com/aras-kargo-takip adresimizden gerçekleştirebilirsiniz.

aras kargo fiyat aras kargo fiyat hesaplama

Aras Kargo Kg Fiyatı 2023

  • 1 kg bir kargo için 11,70 TL,
  • 2 kiloluk bir kargo için 12,89 TL,
  • 3 kiloluk kargolar için de 14,32 TL olarak belirlenmiştir.

Mesafeye ve kargonun büyüklüğüne göre de fiyatlarda ek olarak değişiklikler olmaktadır.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir