1. Anasayfa
  2. Blog

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri
0

Türkiye’nin en köklü firmalarından olan Aras kargo müşteri hizmetleri ulaşımı konusunda da müşterilerine kolay kullanım olanaklarıyla hizmet verir.

İnternet sitesinden gönderi takibi veya yeni gönderi oluşturma ara yüzünün ne kadar kolay olduğu herkesçe aşikârdır.

Online alışverişlerin yoğun olduğu bu teknoloji çağında kargo müşteri temsilcilerine hızlı ulaşımın da önemini yadsıyamayız. Sitemizde gönderileriniz için hızlıca bir muhatap bulmanız adına, firmanın çağrı merkezi hakkında bilgi vereceğiz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Firma merkezi Beykoz İstanbul sınırları içinde yer alır. Türkiye haritasında hatırı sayılır bir şube ağına sahiptir ve pek çok online alışveriş sitesinin firmayla anlaşması bulunur. Firmadan gönderi takip ya da diğer sorunlarınız konusunda destek alabilmeniz için mail iletişim yolunu da tercih edebilirsiniz, ancak mail ile çok hızlı dönüt alamayabiliriz.

Anında destek talebi için, 444 2552 numaralı Aras kargo çağrı merkezi numarasını kullanmanız sizin adınıza çok daha faydalı olacaktır. Aramanız sırasında Aras kargo müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemiyle karşılaşacaksınız. Y

abancılar için çift dil hizmetiyle çalışan firma, sesli yanıt sisteminde yaptığınız tuşlamalara göre sizi yönlendirecektir. Gönderi takibi için, size kısa mesaj ile verilen “Kargo Takip Numarası” tuşlanması istenebilir, arama öncesinde hazır tutmanızı öneririz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

aras kargo musteri hizmetleri 1

Genelde müşteri dönütleri pek çok kargo şirketine göre daha hızlı olan firma, yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olduğu için ve gönderici firmaların da zaman zaman çağrı merkezini etkin bir şekilde kullandıkları için, telefon üzerinden destek verirken bazı aksaklıklar yaşayabiliyor.

Durumunuz acilse, sesli yanıt sistemine bağlanmanızın ardından “0”’ı tuşlayarak kendinizin durumunun bir nebze daha acil olduğunu belirtebilirsiniz. Bunun yanında, sesli yanıt sistemi, müşteri temsilcisine bağlanmadan da bazı verilere ulaşmanız için özel tasarlanmıştır.

Göz atın:   Kargo Gönderirken Şirketlerin Sunabileceği Ekstra Hizmetler

Yönlendirmelere göre tuşlama yaparak kargonuzun durumunu öğrenme ve bazı diğer işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetleri ile kurduğunuz iletişimde etkin bir çözüm bulamadıysanız ya da ulaşım gerçekleştiremediyseniz, firmanın genel müdürlük numarasını aşağıda bulabilirsiniz. Ancak dikkat edilmelidir ki firma genel müdürlükten Aras kargo takip ya da adrese kargo talebi gibi hizmetler alamazsınız.

Öneri şikayet ya da kurumsal iletişim gerektiren durumlarda etkin kullanabileceğiniz genel müdürlüğe 0 (216) 538 55 00 iletişim numarasını kullanarak rahatça ulaşabilirsiniz.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir