1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

Kargoist Kargo Takip

Kargoist Kargo Takip
0

Kargoist kargo takip de tüm kargolarda olduğu gibi gönderi numarasıyla yapılır. Detaylara geçmeden önce Kargoist firmasından biraz bahsetmek isteriz.

Kargoist, başka bir ifadeyle Kargo İstanbul; adından da belli olduğu üzere İstanbul için özel taşımacılık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Daha sonra hizmet ağına Ankara dâhil olmuştur. Kendi bünyesinde bulunan taşıma filosuyla küçük çaplı, orta ölçekli ve büyük işletmelere ait gönderileri taşır. Bilhassa e-ticaret siteleri tarafından sıklıkla tercih edilir.

Gönderileri doğru adrese, hasarsız bir şekilde ve zamanında ulaştırmayı gaye edinen firma, fiyat bakımından da avantajlıdır.

İçerik

Kargoist Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe nitelikli hizmetleriyle tercih sebebi olan Kargoist, hızlı ve kaliteli kargo firmalarının başında gelir. Kargoist takip yapmak için aşağıdaki kargo takip aracımızı kullanabilirsiniz.

Hizmet yelpazesi içinde öne çıkanlardan biri, online teklif alma ve gün içi teslim hizmetidir. Bunun için firmaya e-mail gönderip satış yetkilileriyle irtibata geçmeniz mümkündür.

Aynı gün teslim kargo hizmetiyle gönderilerinizi alıcılara o gün içerisinde ulaştırabilirsiniz. Böylece gün içi teslimat imkânıyla müşterilerinizin memnuniyetini kazanabilirsiniz.

kargoist kargo takip

Hizmet portfoyunu genişletmeyi hedefleyen Kargoist, diğer metropol kentleri de hizmet ağına eklemeyi planlamaktadır. 

Mobil şube hizmeti de sunan firma, gönderilerinizin kendi operasyon noktalarınız üzerinde kolayca hazır hâle gelmesini sağlar. Dilerseniz kurye çağır hizmetiyle kuryeyi şirketinize veya evinize çağırabilirsiniz. Bu sayede gönderilerinizi adresinizden gönderir, zamandan tasarruf edersiniz.

Ayrıca firmanın geri dönüşlü dağıtım hizmeti ve trafiğe elverişli olmayan bölgeler için motorlu dağıtım hizmeti de vardır. Kargoist kargo takip etmek istediğiniz zaman aşağıda yer alan “gönderi numarası” kısmına takip numaranızı girip, sorgula butonuna tıklayarak kargonuzu sorgulayabilirsiniz.

 

Kargoist Kargo Takip

Gönderi Numarası:

 

Göz atın:   Çiçek Sepeti Kargo Takip

Gönderi sorgulama hizmetine 7/24 online ortamdan ulaşabilirsiniz. Kargonuz ne zaman dağıtıma çıktı? Şu an nerede? Bu soruların cevaplarını öğrenebilir ve teslim bilgisini görebilirsiniz. 

İnternetten gerçekleştirilen alışverişler için e ticaret kargo hizmetinden faydalanılabilir. E-ticaret takip hizmetiyle kargonuzun hangi lokasyon da bulunduğunu, hangi işlemlerden geçtiğini bilir, istediğiniz her yerden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Bunun için yukarıda yer alan ‘Gönderi numarası’ alanına kargonuzun takip numarasını yazın. Daha sonra ‘Sorgula’ butonuna basın. Kargonuzun durumuyla ilgili bilgiler ekrana gelecektir.

Kargoist Müşteri Hizmetleri

Ayrıca Kargoist kargo takip veya başka bir konuda herhangi bir probleminiz olursa, iletişim kanallarından firmayla irtibata geçebilirsiniz.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir