1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

Yemek Sepeti Sipariş Takip

Yemek Sepeti Sipariş Takip
0

Yemek sepeti sipariş takip, yemek sepeti sitesinden yemek siparişi veren kişilerin siparişlerinin durumu hakkında bilgi almasını sağlayan bir sistem olmaktadır.

Yemek sepeti her semte özel birçok restoran ile kullanıcılarına geniş bir hizmet ağı sunan ve bu hizmetin müşteriler tarafından puanlanmasına imkân veren bir gıda sitesi olmaktadır.

Yemek sepeti üyelerine bulundukları semtte açık olan restoranları sunan, bu restoranların farklı lezzetlerini sunan, bu lezzetleri ister kapıda ister kredi kartı ile ödeme imkânı sunan ve bu kolaylıkları ile günde binlerce kişinin kullandığı bir platform durumundadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Yemek sepeti müşteri hizmetleri müşterilerin anlık olarak sorularına yanıt vermektedir. İster telefon ile arayarak ister sitede bulunan yardım merkezine yazarak her türlü soruya cevap ve bilgi sağlamaktadır. 

Yemek siparişi verecek olan kişi restoranın durum bilgilerinde yazan yemeği getirme süresini görmekte ve buna göre sipariş oluşturmaktadır. Ayrıca restoran puanları da yine daha önce sipariş veren kişilerin verdikleri puanlar olmakta ve sipariş verecek kişi bunu da göz önüne almaktadır.

Siparişi oluşturan kişi ana sayfaya geldiğinde sayfada sipariş durumunu görebilmektedir. Siparişin hazırlanma sürecinde ‘sipariş hazırlanıyor’ yazısı ve siparişin yola çıkması durumunda ‘sipariş yola çıktı’ yazısı sayfada gözükmekte ve sipariş veren kişi bu şekilde bilgilendirilmektedir. 

Restoran belirtmiş olduğu sipariş süresini geciktirdiği bir durumda siparişi veren kişi durumu direk olarak yardım merkezinden sorgulayabilmekte ve siparişin nerede olduğu hakkında bilgi alabilmektedir. Olası bir gecikme durumu restoran tarafından bildirilmezse müşteri gecikme durumlarında siparişini iptal etme hakkına sahip olmaktadır. Mail yolu ile birlikte [email protected] veya 444 5 445 numaralı çağrı merkezi, ulaşabileceğiniz diğer kanallar arasında yer almaktadır. 

Göz atın:   İndeks Kitap Kargo Takip

Yemek sepeti sipariş takip müşteri hizmetleri müşterilerin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmak için çalışmakta ve anlık olarak müşterilere dönüş sağlamaktadır. Aşağıdaki detaylardan da yemeksepeti sipariş takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

yemek sepeti siparis takip 1

Yemek Sepeti Sipariş Takip Nerede?

Online yemek siparişi denince ilk akla gelen platformlardan biri olan Yemek sepeti sipariş takip nasıl ve nereden takip edileceğini detaylandıracağız.

Yemek sepeti ve banabi kuryelerin adres bilgisinin az olması, iletişim de farklı kişilerin yer alması, başka adres ya da farklı bir adrese giderek farklı bir kişiye teslim gibi durumlarda müşteri destek ekibine başvurabilirsiniz. Ek olarak https://siparistakip.yemeksepeti.com adresinde, siparişlerinizin durumunu canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Yemeksepeti hesabına erişerek “Yemek Sepeti önceki siparişlerim” menüsünü üzerinden de geçmiş zamanlarda verdiğiniz siparişlerinize göz atabilir ve güncel fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Sipariş Durumu Gözükmüyor

Yemek sepeti sipariş durumu gözükmüyor durumuna geldiğinde sipariş müşteriye teslim oldu anlamına gelmektedir.

Sipariş durumu gözükmediği halde yemeği teslim olmayan kişiler müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek durumu bildirmektedir. Böyle bir durumda müşteri temsilcileri restoran ile iletişime geçerek sipariş veren müşterinin mağdur olmaması adına en kısa şekilde sorunun çözülmesini hedeflemektedir.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir
mng-kargo-takip

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir