1. Anasayfa
  2. Blog

GKN Kargo Kimin?

GKN Kargo Kimin?
0

GKN Kargo, yeni kurulan bir kargo firması olup, henüz yeteri kadar popüler değildir. Amacı; depolama, dağıtım ve nakliye süreçlerini birbiriyle entegreli hâle getirmek, lojistik sektöründe modern çözümler sunan, teknoloji tabanlı ve katma değerli bir firma olmaktır. Peki GKN kargo kimin?

Gökhan Akyürek adında bir isme ait olan firma, sadece Türkiye’de değil, bazı yurt dışı ülkelerde de hizmet ağına sahiptir.

GKN Kargo Sahibi Kim?

Kargo şirketlerinin pandemi döneminde eskisine kıyasla daha çok tercih edildiği bir gerçektir. Sektöre farklı bir soluk getirme hedefiyle faaliyete geçirilen GKN Kargo, taşımacılık sektörüne adını yazdıran firmalar içerisindedir.

Aramex firmasının Bursa’da ve kendi bölgesinde yetkili bir acentesi olarak hizmet veren GKN Kargo, ihracat-ithalat hızlı kargo taşımacılığı sunar.

İthalat işlemleri AHL ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, ihracat hareketleri ise Sabiha Gökçen Havalimanından gerçekleştirilir. Mikro ihracatalanında taşıma yetkisine de sahip olan GKN Kargo’nun KKTC, Benelux, Fransa, İngiltere, Almanya, Ortadoğu gibi bölgelere de hizmetleri mevcuttur.

Firmaya ait resmi internet sitesinde GKN Kargo sahibi ve genel müdürü Gökhan Akyürek olarak belirtilir. Kendisinin Linkedİn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

“’GKN Grubu olarak biz, markalaşma hedefiyle yola çıktık.’ Diyen Gökhan Akyürek; ‘Bize güç veren şey inandığımız değerler. Bunlar için pes etmeden mücadelemizi sürdürmeye kararlıyız. GKN Kargo da, bu anlayışın bir sonucu olarak doğdu.’ İfadelerini kullanmıştır.

GKN Kargo Hizmetleri

gkn kargo kimin

Deneyimli kadrosuyla %100 müşteri memnuniyetini prensip edinen GKN Kargo, güvenli ve hızlı teslimat ilkesini benimsemiştir. Kargonuzun tüm süreçlerini adım adım takip etmenize imkân veren GKN Kargo; SMS ve mail gibi iletişim kanallarıyla bilgilendirme sağlar.

Göz atın:   Türk Hava Yolları Kargo Takip

Hızlı sipariş yönetimiyle avantaj sağlayan GKN Kargo; saat bazlı teslimat, randevulu teslimat, mesai saatleri dışında tteslimat gibi seçenekler de sunar. Hafta sonu teslimat, sanal market ve iade yönetimi, AVM lojistiği gibi alanlarda da hizmetleri vardır.

GKN Kargo İletişim

Firmayla irtibata geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

  • Web Sitesi: gknkargo.com
  • Telefon: 444 1063
  • E-Posta: [email protected]
  • Adres: İkitelli Osb. Mahallesi, Giyim Sanatkarları Ticaret Merkezi Sitesi, No: 1A, 217. Blok, 2. Kat, Başakşehir-İstanbul

GKN kargo kime aittir?

GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, gelecek yıldan itibaren yatırımlara odaklanacaklarını ve GKN Kargo’nun ilerlemesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

GKN kargo kac gunde gelir?

Siparişlerinizi teslim etmek için kargo hizmet sağlayıcılarımız Aras Kargo ve GKN Kargo ile çalışıyoruz. Kargolarınızın teslim süresi, siparişinizin verildiği tarihten itibaren 3 iş günüdür (Özel günlerde bu süre değişiklik gösterebilir). Ayrıca, 300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

GKN kargo Genel Müdürü kim?

GKN Kargo, ‘Yüzde yüz teslimat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti’ ilkesiyle faaliyet gösteren bir firma olarak bilinir. Son olarak, kargo ve lojistik sektöründe deneyimli bir isim olan Alpay Maden’i Genel Müdür olarak ekibine katmıştır.

GKN kargo ne iş yapar?

Firma olarak, kargo taşımacılığı, lojistik hizmetleri, karayolu taşımacılığı, depolama, dağıtım, nakliye, fuar organizasyon taşımacılığı ve proje taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Geniş bir hizmet ağımız bulunmakta olup Türkiye’nin 81 iline hizmet sunmaktayız. Bu hizmetleri sağlamak için 26 aktarma merkezine sahibiz.
Kargo Sorgulama

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir