1. Anasayfa
  2. Blog

Yurtiçi Kargo İletişim

Yurtiçi Kargo İletişim
0

Yoğun şube ağı, çeşitli teslimat noktaları ve pek çok online alışveriş sitesiyle anlaşmaları bulunan Yurtiçi Kargo iletişim olanakları diğer kargolara oranla çok daha güçlüdür.

Halk arasında hızlı gönderim yapmasıyla ünlenen firma, problemlere verdiği çabuk geri dönüşlerle de müşteri ağını her gün güçlendirir. Şube sayısı ve teslimat noktasının çokluğuyla tanınan firmaya ulaşmak da olabildiğince kolaydır.

Yurtiçi Kargo İletişim Numarası Kaçtır?

Firmaya mesai saatlerinde çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Hafta içi ve cumartesi günleri akşam saat 20.00’den sonra, pazar günü tüm gün boyunca salt internet sitesi ve mobil uygulamadan hizmet veren firmanın çağrı merkezi numarası, 444 99 99 olarak karşımıza çıkar.

 Kurumsal gönderiler için, bireysel gönderiler için 2 farklı ara yüze çağrı merkezi içindeki sesli yanıt sisteminden tuşlama yaparak ulaşabilirsiniz. Uluslararası şubelerde de yurtdışının bazı yerlerine hizmet veren firmanın çağrı merkezi hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Yurtdışından Yurtiçi Kargo iletişim numarası tuşlarken numaranın başına salt +90 ibaresi eklemeniz yeterli olacaktır. Kargo çağrı merkezinden şu işlemleri yaptırabilirsiniz:

  • Adresten kargo aldırması
  • Adrese teslim kargo talebi
  • Öneri, şikâyet ve talep kaydı
  • Kargom nerede
  • Firma gönderileri

Canlı destek personeline bağlanırken, iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaştırılan sipariş kodu, “gönderim kodu” bilgisini sesli yanıt sisteminden tuşlamanız gerekecektir. Aramaya başlamadan hazır etmenizi öneririz.

yurtici kargo iletisim 1

Yurtiçi Kargo İletişim Numarası Direkt Bağlanma

Firmaya ulaşmanız sırasında yanıt sistemindeki sorulan sorulara göre tuşlama yapmanız gerekecektir. Firmada müşteriler arası acil ulaşma talebi uygulaması yoktur.

Sesli yanıt sisteminin tüm yönlendirmelerini dinleyerek size uygun olan tuşlamaları yapmanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi personelleri eşliğinde arzu ettiğiniz hizmeti alamazsanız, sorununuza çözüm bulmak adına online uygulamayı ya da şubelerle bireysel iletişim kurmayı tercih edebilirsiniz. 

Göz atın:   En Popüler Kargo Şirketleri Hangileri?

Alternatif bir Yurtiçi kargo iletişim numarası için 0212 365 2365 numaralı sabit hattı arayabilirsiniz. Bu numarayı tuşlamanız hâlinde, Yurtiçi kargo genel müdürlüğe bağlanabilirsiniz. Ancak genel müdürlük aracılığıyla, kargo takibi ya da gönderi talebi oluşturamaz, salt kurumsal sorunlarınızı ya da yaşadığınız canlı destek iletişim sorunlarını bir üst mercie taşıyabilirsiniz.

Genel müdürlüğe ulaşım için resmî çalışma saatlerini tercih etmelisiniz. Cumartesi ve pazar ulaşım gerçekleştirememekle beraber, hafta içi her gün 9.00 ile 17.00 arası Yurtiçi kargo iletişim numarasından Sarıyer’de yer alan genel müdürlüğe ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir