1. Anasayfa
  2. Blog

Yurtiçi Kargo Saat Kaçtan Kaça Kadar Açık?

Yurtiçi Kargo Saat Kaçtan Kaça Kadar Açık?
0

Ülkemizin birçok farklı yerine hizmet veren Yurtiçi Kargo şirketi mesai saatleri içerisinde adreslere hızlı bir şekilde teslimat yapmakta, müşterilerinin talepleri doğrultusunda belirtilen adreslerden de kargo paketi teslim almakta olan çok geniş çaplı bir kargo hizmeti vermektedir.

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu için farklılık göstermektedir. Yurtiçi Kargo şirketi, hafta içi sabah 08.30’da hizmet vermeye başlayıp akşam 18.00’a kadar hizmet sunmaya devam etmektedir. Hafta sonunda ise cumartesi günleri 08.30-15.00 arası hizmet vermekte olan Yurtiçi Kargo şirketi pazar günleri tatil günü olması dolayısı ile hizmet vermemektedir.

Yurtiçi Kargo Dağıtım Saatleri Nedir?

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Yurtiçi Kargo şirketi, kargolarınızı mümkün olan en kısa sürede siz değerli müşterilerine ulaştırmak için büyük bir özenle çalışmaktadır.

Hafta içi çalışma saatleri içinde adrese teslim hizmetine devam eden Yurtiçi Kargo cumartesi günleri dağıtım yapmamaktadır. Fakat dilerseniz çalışma saatleri içinde Yurtiçi Kargo şubelerine giderek gönderilerinizi şubelerimizden teslim alabilirsiniz. Pazar günleri ise tatil günüdür ve hiçbir işlem gerçekleştirilememektedir.

Yurtiçi Kargo Adresimden Paket Teslim Alabilir Mi?

Yurtiçi Kargo şirketi ülke genelinde 800’den fazla şubeye sahip olan büyük bir kargo firmasıdır. Bu şubeler müşterilerin daha rahat hizmet alabilmeleri için adresinize kurye çağırmanız halinde kapıdan kargo paketinizi teslim almaktadır.

Adresten paket teslim alma hizmeti için Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi açılış saatinden 14.00’a kadar, hafta sonu ise cumartesi günleri 10.30’a kadardır. Pazar tatil günüdür. Bu hizmetten faydalanmak isteyen Yurtiçi Kargo müşterilerimizin en yakın Yurtiçi Kargo şubesi ile iletişime geçerek adreslerine kurye talep etmesi gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri pazar günleri hariç 08.00-20.00 arası olup adrese kurye talebinde bulunma haricinde gönderi durumu sorgulama, en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin yerini öğrenme, dilek, görüş ve şikayetlerinizi bildirme gibi daha birçok konuda müşterilerine mümkün olduğunca kısa sürede hizmet vermektedir. Sizler de 444 99 99 numarasından Yurtiçi Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Göz atın:   En Hızlı Kargo Firması Seçimi?
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir