1. Anasayfa
  2. Blog

Trendyol Express Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Trendyol Express Hafta Sonu Çalışıyor mu?
0

Trendyol Express hafta sonu çalışıyor mu? Trendyol Express çalışma saatleri neler? Diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Kargo süreciyle ilgili bir sorun yaşamak istemiyorsanız Trendyol Express çalışma saatleri hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor.

Trendyol Express Hangi Günlerde Açık?

Trendyol Express, hafta içi 09:00-21:00 arası hizmet veriyor. Cumartesi günü de yine 09:00’dan 21:00 saatine kadar açık. Pazar günü ise çalışmıyor. Dolayısıyla sipariş oluştururken bunu göz önünde bulundurmanız önem taşıyor.

Trendyol Express Nedir?

Trendyol Express, en büyük online pazaryerlerinden biri olan Trendyol’a ait bir kargo şirketidir. Trendyol üzerinden verilen siparişleri, aracı kargo firmasına gerek kalmadan müşterinin adresine hızlıca teslim eder.

2018 yılında faaliyete geçirilen Trendyol Express, kendi aracı bulunanlara ve şahıs şirketi olanlara istihdam sağlamıştır. ‘Trendyol Taşıyıcı Ol’ projesini başlatan şirket, bu sayede müşteri memnuniyetini daha üst düzeye çıkarmış durumdadır.

Trendyol Express kargo teslimatı öncesinde müşteriyi arayıp bilgilendirme yapmaz. Dolayısıyla, her an siparişinizin gelebilme ihtimâline karşı, verdiğiniz adreste ürünü teslim alacak birinin bulunması lâzımdır.

Trendyol Express Hakkında Sık Sorulan Sorular

trendyol express hafta sonu calisiyor mu 1

Kargomun Durumunu Nasıl Öğrenirim?

Teslimat numaranızı kullanarak Trendyol Express üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. 0850 759 1515 numarasından Trendyol Express çağrı merkezine ulaşarak da bilgi edinebilirsiniz.

Kargom Ne Zaman Teslim Edilir?

Trendyol Express, bu konuda size bir SMS gönderecektir.

Kargoyu Teslim Alırken Kimlik Gösterilmesi Şart mı?

Evet, alıcının kimlik göstermesi ve imza atması zorunludur. Yoksa gönderi teslim edilmeyecektir.

Kargomu Şubeden Teslim Alabilir miyim?

Trendyol’un şubeden teslimat hizmeti yoktur. Farklı bir tarihte teslimat yapılmasını istiyorsanız yukarıda bildirdiğimiz numarayı kullanarak Trendyol Express çağrı merkezinden yardım talep edebilirsiniz.

Kargo Takip Numaramı Nerede Bulabilirim?

Gönderi takip numarasıyla sipariş teslimat numarası aynı şeydir. Üyeliğinizdeki gönderi takip linkinde ve tarafınıza gönderilecek SMS içeriğinde bu numara yer alacaktır.

Göz atın:   Kargo Fiyatları Neden Bu Kadar Yüksek?

Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Size SMS aracılığıyla iletilmiş olan gönderi takip linkine tıklayın. Yönlendirileceğiniz sayfada ‘Gönderi İşlemleri’ bölümünü göreceksiniz. Adresinizi buradan değiştirebilir, isterseniz çağrı merkezini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir