1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo Takip
0

Kolay gelsin kargo takip ile sipariş veren kişiler kargo durumları hakkında bilgilendirilmektedir. Kolay gelsin takip kargo şirketi, 2018 yılında faaliyete geçen bir e-ticaret taşıma sistemi olmaktadır.

Şirketin amacı müşteri memnuniyetini sağlamak için kargoların en hızlı ve güvenilir bir şekilde sahiplerine iletilmesi olmaktadır. E-ticaret taşımacılık sektöründe yenilikçi tavır sergileyen şirket kolay gelsin kargo takip sistemi ile kargo takibini kolaylaştırmaktadır.

Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay gelsin kargo dünya üzerinde gelişen ve değişen e-ticaret sektörünün kargo ihtiyacını sağlamak amacı ile hizmet sunmaktadır.

E-ticaretin hızlı bir büyüme gerçekleştirmesi kargo şirketlerine olan ihtiyacı arttırdığı gibi müşterilerin ürün aldıkları firma gibi kargo şirketleri ile de iletişimde olmasını sağlamaktadır. Ürünü alan kişi ürünü teslim edecek kişilere güvenmek istemektedir.

Konşimento takip numarası:

Özellikle kırılacak ürün, teknolojik ürün alan kişiler ürünlerin zarar görmeden teslimat adresine gelmesini istemektedir. Kolay gelsin kargo müşteri memnuniyeti odaklı olarak taşıdıkları ürünlerin zarar görmeden sahiplerine ulaşmasını hedeflemektedir.

Kolay gelsin kargo, müşteri operasyon yetkilileri ile gönderi teslimatlarına özel olarak geliştirilen teknoloji ile müşterilerin gönderilerini güvenli ve müşterilerin belirledikleri teslimat detaylarına göre ulaştırmak için özen ile çalışmaktadır. 

Ürünü teslim alan kargo şirketi adım adım ürün sahibini mesaj ile bilgilendirmektedir. Ürün dağıtıma çıkarken mesaj ile yine ürün sahibine bilgi vermekte ve ürün sahibi ürün eline ulaşmadan dilerse teslimat gününü değiştirebilmektedir.

Ayrıca internet sitesinde bulunan gönderi takip kısmından da gönderinin durumu anlık olarak takip edilebilmektedir.

kolay gelsin kargo takip 1

Kolay Gelsin Çalışma Saatleri

Kolay gelsin çalışma saatleri ile de müşterilerini memnun etmek hedefinde olan bir çalışma sistemi bulundurmaktadır. Şirketin çalışma saatleri Pazartesi – Cumartesi sabah 09.00 – akşam 20.00 şeklinde olmaktadır ve Pazar günleri şirket çalışmamaktadır.

Göz atın:   Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

alışma saatlerinin ve günlerinin fazla olması ise çok fazla dağıtım yaparak müşterilerin sipariş verdikleri ürünlere kısa sürede ulaşmasını ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Ayrıca kargonun ürün siparişi veren kişiye ulaşacağı zaman zile basmaması istenilirse de ‘zile basma’ seçeneği seçilerek geç saatte bile olsa gelen kargonun hane halkını rahatsız etmeden teslimatı yapılmaktadır. 

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir