1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

İndeks Kitap Kargo Takip

İndeks Kitap Kargo Takip
0

İndeks kitap kargo takip ile kitap siparişi veren kişiler kargolarını kolaylık ile takip etmektedir. İndeks kitap, sınavlara özel olarak hazırlanan hazırlık kitaplarına kolay ulaşım imkânı veren bir site olmaktadır.

Sınavlara hazırlanan kişilere en güncel kitapları internet sitesi üzerinden sunarak kişilerin kitaplara hızlı ulaşmasını sağlamaktadır. İndeks Kitap kargo takip adımlarını aşağıdan gerçekleştirebilirsiniz.

İndeks kitap, çevrim içi alanda geniş bir kitap yelpazesine sahip olmaktadır ve bu da sınava hazırlanan kişilerin aradıkları tüm kitapları bu sitede bulmasına ve kolayca kitaplara ulaşmasına imkân vermektedir.

İndeks kitap sitesi, çevrim içi olarak alışveriş imkânı sunmakta, en güncel içerikli kitapları sınava hazırlananlara oldukça hızlı bir şekilde sunmakta ve bu alışverişin en yüksek memnuniyet ile tamamlamasını amaç edinmektedir. Bu kapsamda siparişlerin en hızlı şekilde kargolanması zaman ile yarışan kişiler için büyük önem taşımaktadır. Peki İndeks Kitap sipariş takip işlemini nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

indeks kitap kargo takip 1

İndeks Kitap Sipariş Numarası İle Takip

İndeks Kitap sipariş numarası ile takip etme imkânı vererek siparişin nerede olduğunun bilgisini sunmaktadır.  Site içerisinde bulunan kitaplar arasından alınacak olan kitapların ödemesi yapıldıktan sonra kitaplar tedarik aşamasına alınmaktadır.

Tedarik edilen kitaplar özenle paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. Bununla beraber kargo takip işlemi başlamaktadır.

Aşağıdaki alandaki bilgileri yazarak Benim Hocam sipariş kargo takip işlemeni gerçekleştirebilirsiniz. Bu adımları gerçekleştirdiğiniz zaman Benim Hocam kargo takip sorgulamasını tamamlamış olacaksınızdır.

İndeks kitap kargo takip veya kitap sipariş takip işlemi oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Üyelik ile alınan kitaplar kargoya verildikten sonra kişilere sipariş durumları bilgisi verilmektedir. Bu nedenle üyelik sırasında mail adresi ve telefon numarasının doğru yazıldığına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Göz atın:   Kargo Firmalarının En Büyük Şikayet Konusu: Gecikme!

İndeks kargo takip işlemini yapmanız için sipariş işleminden sonra sizlere SMS veya E-posta olarak gönderilen PTT kargo takip veya MNG kargo takip numarasını aşağıdaki sorgulama ekranına yazarak ve kargo şirketini seçtikten sonra İndeks Kitap sipariş takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

indeks kitap siparis sorgulama

Siparişi oluşturan kişiler bilgi maillerine bulunan sipariş bilgileri ile kargoların takibini yapabilmekte aksi bir durum olmasında da kolay bir şekilde müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmektedir.

Sipariş edilen kitaplar kargoya verildikten sonra ortalama olarak 1-3 iş günü içerisinde sipariş eden kişiye teslim edilmektedir.

İndeks Kitap Kargo Ücreti

İndeks kitap kargo ücreti ise sipariş edilecek olan kitaba ve ya kitaplara göre değişmektedir. Birden çok kitap sipariş edilmesi kargo boyutunu etkileyeceğinden ücrette değişmeler olabilmektedir.

Bunun yanı sıra indeks kitap bazı kampanyalar yaparak belirli günlerde kargo ücreti almamakta ya da belirli bir tutar üzeri siparişte kargo ücreti almamaktadır. İndeks kitap kargo takip adımlarını sizler için anlattık. 

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir
surat-kargo-takip

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir