1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

Garanti Kredi Kartı Kargo Takip

Garanti Kredi Kartı Kargo Takip
0

Garanti kredi kartı kargo takip işlemi kredi kartı başvuru süreci olumlu sonuçlanan müşterilerin kartlarını takip etmeleri amacı ile geliştirilmiş olan bir takip sistemi olmaktadır.

Garanti bankası birkaç farklı kredi kartı ile müşterilerine alışveriş imkânının ayrıcalıklarını sunmaktadır. Kartların her birinin müşterisine ayrı bir avantajı bulunmaktadır. Garanti bankasının müşterileri için özel olarak sunduğu kartlar,

  • Bonus ailesi
  • Shop & Fly
  • American Express Card
  • Miles & Smiles Card

Olmaktadır. Bonus, Bonus Gold, Bonus Platinum, Bonus Gen, Bonus Trink, Bonus American Express kartları da bonus ailesi kartları içinde yer almaktadır. Bonus kartlarının taksitli alışveriş imkânı ve kullandıkça kazandıran bonus ile bedava alışveriş imkânı bulunmaktadır. Garanti kredi kartı kargo takip işlemi nasıl yapılabilir bunu bu içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz. 

Shop&Fly kartları arasında da Shop & Fly Gold ve Shop & Fly Platinum kartları yer almaktadır. Bu kartlar ise kullananların mil toplamasını ve uçuşları için bu milleri kullanmasını sağlamaktadır.

American Express Card ise dünya üzerinde her yerde kullanılma ve indirim gibi ayrıcalıkları müşterilerine sunmaktadır. Miles & Smiles kartı ise Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartıdır ve tüm alışverişlerde müşterilerine mil kazandırmaktadır.

garanti kredi karti kargo takip 1

Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi

Garanti kredi kartı müşterilerine oldukça fazla ayrıcalık sunmaktadır. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen herkes gerekli şartları taşıması durumunda başvuru yapabilmekte ve ardından kredi kartını teslim alabilmektedir. Garanti kredi kartı teslim süresi genel olarak başvurudan sonra 2 hafta olmaktadır. 

Garanti bankası kredi kartı başvurusu için kişilerin bazı şartları taşıması gerekmektedir. Bu şartlar,

  • 18 yaşını doldurmak
  • Yeterli kredi notunun bulunması 
  • Belgelenebilir bir gelirin bulunması

şekline sıralanmaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunan kişinin başvurusunun kabul edilmesi için mesleki durumu ve aylık geliri oldukça etkili olmaktadır. Garanti kredi kartı kargo takip adımları ise şöyle;

Göz atın:   Kargoist Kargo Takip

Garanti Kredi Kartı Kargo Takip

Garanti kurye takip başvurudan olumlu sonuç alan kişilerin kartlarının basılıp kargoya verilmesi ile birlikte oluşan bir süreç olmaktadır. Garanti Bankası kredi kartı gönderimleri için Kuryenet firmasıyla anlaşmaya varmıştır. Bu anlaşmaya istinaden, her hangi bir değişiklik olmaz ise tüm gönderileri bu firma aracılığı ile iletecektir. Garanti Bankası kredi kartı kargo takip adımlarını ise buradaki sayfadan formu doldurarak sorgulayabilirsiniz. 

Garanti bankasının sitesinde bulunan bireysel kartlar kısmında başvuru durumu ve kartın kargoya verilip verilmediği gözükmektedir. Bu alana girilerek kartın nerede olduğu ve sahibine tahmini olarak hangi gün geleceği görüntülenmektedir. Bu içeriğimizde Garanti kredi kartı kargo takip detaylarından sizlere bahsettik.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir