1. Anasayfa
  2. Blog

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri
0

Sürat kargo müşteri hizmetleri ayrıcalığıyla ön plana çıkan bir firmadır.  Türkiye’nin 81 ilinde de aktif olarak çalışan bir kurumdur.

Kurumsal politika ilkelerine sahip olan firma, hizmet sahasını her geçen gün genişletmektedir. “Farkımız, hızımızdan meydana gelir.” anlayışına sahiptir. Hızlı hizmet ayrıcalığımızla sizlere en hızlı kargo hizmetini sunan firmaların başında gelmekteyiz.

Firma sunmuş olduğu hizmetlerle sektörde adından her geçen gün daha fazla söz ettirmektedir. Firmaya olan ilgi her geçen gün daha fazla artıyor.

Bu ilginin artmasındaki en önemli sebep sunmuş olduğu hızlı kargo hizmetleridir. Firmanın personelleri alanında uzmanlık sıfatına erişmiş personellerden oluşmaktadır. Kalitenin ve hızın tek adresi olan Sürat kargo firması müşteri hizmetleriyle tanınan bir firmadır.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Hattı

Sürat Kargo müşteri hizmetleri hattı telefon numarası 0 850 202 02 02 şeklindedir. Bu numara üzerinden doğrudan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere üst düzey standartlarda bir iletişim hizmeti verecektir. Çağrı merkezi biriminde çalışan personelleri eğitimli kişilerdir. Halkla ilişkiler alanında yetkinlik sahibi kişiler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Personelleri etkili konuşma becerilerine sahip ve diksiyon becerileri gelişmiş kişilerdir. Müşteri hizmetleri birimi 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Kargo takip hizmetlerinizi, kargo siparişlerinizi, kurye çağırma taleplerinizi bu telefon numarası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu bütün hizmetler kamusal ilkelere uyumlu olarak gerçekleşmektedir. Vizyon ve misyon sahibi bir firma olarak sizlere gelişmiş bir web sitesi hizmeti de veriyor.

surat kargo iletisim telefon

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Hattına Bağlanma

Sürat kargo müşteri hizmetleri hattına bağlanmak oldukça kolaydır. 0 850 202 02 02 telefon numarası üzerinden doğrudan firmanın müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Firmanın iletişim hizmetleri uluslararası iletişim hizmetlerine uyumlu olarak gerçekleşmektedir. Sizlere sunmuş olduğu bütün hizmetler Avrupa standartlarına uygun olarak gerçekleşmektedir.

Göz atın:   Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir?

Ayrıca kargo firmasının resmi web sitesi üzerinden de her türlü kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredili kargo, sanal şube hizmetlerinde bulunmaktadır.

Online olarak kurye çağır hizmetinden faydalanarak hızlı bir şekilde adresinize kurye talebinde bulunabilirsiniz. Sunmuş olduğu geniş kapsamlı kargo hizmetleriyle sektörde tanınan ve itibar gören bir firma konumundadır.

Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir