1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

AGT Kargo Takip

AGT kurye kargo takip gönderileri aynı gün teslim ediyor. AGT kargo takip sorgulama işlemini kargomen üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

AGT Kargo Takip
0

AGT kargo takip işlemi, diğer kargo sorgulama işlemlerinden biraz farklıdır. Bunu az sonra açıklayacağız. Önce AGT Kargo hakkında bilgi vermenin faydalı olacağını düşünüyoruz.

1993 yılından bu yana finans ve bankacılık sektörüne yönelik hızlı teslimat hizmetleri sunan bir firmadır. Ayrıca son 8 yıldan beri de e-ticaret sektöründeki nitelikli çözümleriyle müşterilerin tercih sebebidir.

2400 kuryesi ve 700 acentesiyle Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve ilçelerinde teslimat & geri lojistik hizmeti sunar. Öte yandan ulusal yetki belgesi ve ulusal posta hizmet sağlayıcısına sahiptir.

AGT Kargo Hizmetleri

Gerçek zamanlı raporlama-veri üretimi yapan firma, adreste doküman sayılaştırma işlemleri de gerçekleştirir. Nitelikli kurye hizmetlerinin adresi olan AGT Kargo, şubesiz bankacılık saha operasyonlarında ve e-ticaret express alanında da oldukça başarılıdır.

Express, aynı gün ve ertesi gün teslim; güvenli, ekonomik ve nitelikli teslim çözümleriyle fark meydana getiren AGT Kargo, her geçen gün portföyünü genişletmektedir.

Firmanın referansları içerisinde QNB Finans Bank, TEB, Akbank, Amazon ve Trendyol gibi devler bulunur. Aynı zamanda Albaraka, Koç Holding, Penti ve Shell de firmanın çalıştığı müşterilerden bazılarıdır.

AGT Kargo Takip Sorgulama

agt kurye kargo takip

Gönderilerinizin son durumu hakkında bilgi edinmek ve işlem yapabilmek için gönderici kurum/firmanın sağladığı takip numarasına ihtiyacınız vardır. Bunu takip sayfasına tıklayıp ilgili alana girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Gönderi takibi sayfası yeni sekmede açılır. Bu, güvenlik gerekçesiyle alınan bir önlemdir. Tarayıcınızda var olan bir eklenti yeni pencere/sekme açmayı engelliyorsa, bunu geçici olarak devre dışı bırakmalısınız.

AGT kargo takibi için aşağıda yer alandan kısımdan kontrol sağlayabilirsiniz. Açılan sayfada sizden müşteri seçmeniz istenecektir. Bu listede Aksigorta, Akbank, Amazon, ASG, Alternatif Bank, Defacto, Emlak Katılım Bankası gibi seçenekler yer alır.

Göz atın:   Kargo Takip Numarası Öğrenme
Kargo takip numarası:

Denizbank, Evidea, Enpara, Gratis, Garanti, Hepsiburada, Güllüoğlu, Kahve Dünyası, İş Bankası, İninal, Garanti, Koton, Kitapyurdu, Modanisa, Mavi, Papara da bunlardandır. Sütaş, Samsung, Trendyol, THY, Türk Telekom, Watsons, Türkiye Finans, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Ziraat ve Yapıkredi’yi de listede görebilirsiniz. AGT kurye çalışma saatleri hafta içi sabah 09:00 da başlıyor ve akşam 18:00 da son buluyor. Cumartesi günleri de bu saatlerde çalışıyorlar ve Pazar günü tatiller. 

Seçim yaptıktan sonra kargo takip numaranızı yazın. Ardından soyisminizin ilk iki harfini girin ve ‘Sorgula’ butonuna basın. Öte yandan AGT Kargo müşteri temsilcisiyle iletişime geçmek için 0850 480 7677 numarasını kullanabilirsiniz veya resmi internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

agt kargo sorgulama

AGT teslimat nedir?

AGT, “Akıllı Gönderi Takip” anlamına gelir ve bir teslimatın izlenmesini sağlayan bir sistemdir. AGT teslimat, kargo veya posta gönderilerinin izlenebilirliğini artıran bir hizmettir. Gönderici ve alıcı, gönderinin her adımını takip edebilir ve gönderinin nerede olduğunu, hangi aşamada olduğunu öğrenebilir. AGT teslimat, gönderinin alıcısına zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılan bir teknoloji ve hizmettir. Bu sistem sayesinde gönderici ve alıcı arasında iletişim kolaylaşır ve gönderi süreci daha şeffaf hale gelir.

AGT kurye hangi kargo iletişim?

Müşteri Hizmetleri: 0850 480 76 77

Bu numarayı arayarak AGT Kargo ile ilgili sorularınızı, teslimat takibi veya diğer konular hakkında destek alabilirsiniz.

AGT kurye kaç günde teslim?

AGT Kurye ile yapılan teslimatların süresi, gönderi yapılacak bölge ve gönderi türüne bağlı olarak değişebilir. Genellikle 1 ila 3 iş günü arasında teslimat gerçekleştirilebilir.

AGT kargo kime ait?

AGT Kargo, bir kargo şirketidir ve AGT Group bünyesinde faaliyet gösterir.
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir