1. Anasayfa
  2. Kargo Takip

By Express Kargo Takip

By Express Kargo Takip
0

By Express kargo takip işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Fakat o konuya geçmeden, By Express hakkında kısaca bilgi vermek isteriz.

By Express Kargo Nedir?

Yurt içi ve yurt dışı kargo taşımacılığı alanında hizmet veren bir firmadır. Adresten alım hizmetiyle gönderinizin kendi adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. 220’den fazla ülkede faaliyet gösterir. E-ticaret taşımacılığına yönelik özel hizmetleri de mevcuttur. Ürün bedeli nakit veya kredi kartı yoluyla sizin adınıza müşterinizden kapıda ödeme ile tahsil edilebilir.

Sorunlu kargolarda alıcılarla yakından ilgilenilir. Müşteri hizmetleri kargoların teslimine yardımcı olur ve iade oranlarını azaltır.

Dinamik ve geniş bir araç filosuna sahip olan şirket, Türkiye geneli dağıtım ağını genişletme hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Zengin bilgi birikimini 15 yılı aşkın deneyimiyle buluşturan firma, hizmetlerinde zengin bir çeşitlilik ve üst düzey kalite anlayışına sahiptir. İhtiyaçlara yönelik, ancak beklentilerin üzerinde çözümler sunmayı gaye edinen By Express Kargo bunun için hizmet kalitesini her geçen gün iyileştirmeye çalışır. Modern ve inovatif bir firma olarak yenilikçi teknolojiyi takip eder, bunları çalışmalarına uyarlamakta hiç gecikmez.

Hafta içi 08:00-18:00 arası hizmet veren şirket, Cumartesi günleri ise 08:00-14:00 arası çalışır. İl il tüm şubeleri görüntülemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

11 aktarma merkezine sahip olan firma 64 şube/acentesi ile Türkiye’nin hizmetindedir. Maximum memnuniyet ve hızlı teslimat ilkelerini gözeten firma, bu hedeflerini profesyonel kadrosuyla gerçekleştirir.

Her paketi bir emanet olarak gördüğünü bildiren firma, emanetleri sahibine en iyi şekilde teslim etmeyi prensip edinmiştir. Zamanında teslimat, güven ve disiplin gibi kriterleri temel alan By Express, sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

By Express Kargo Takip

Kargo takip numarası:

Bunun için online işlemler sayfasını kullanabilirsiniz. Bahsi geçen sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarsınız. Daha sonra ‘Müşteri Giriş’ butonuna tıklarsınız. Fakat ‘Mobil Giriş’ ve ‘Portal Giriş’ butonları da vardır. Hesabınıza uygun olanı seçmelisiniz.

Göz atın:   Hepsiburada HepsiJET Kargo Takip

Öte yandan By Express Kargo iletişim bilgileri ise şöyledir:

  • Adres: Muratpaşa, Rami Kışla Caddesi, 97/1, 34040 Bayrampaşa/İstanbul (Genel Müdürlük)
  • Telefon: 444 6163
  • E-Posta: [email protected]
Kargo Sorgulama
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir